tel. 998 i 112 84-100 PUCK, ul. Mestwina 11 tel. 998 i 112

eere
Strona Główna
Komenda Powiatowa Panńtwowej Straży Pożarnej
Historia
Galeria
Informacje
Media o nas
Kontakt


Kalendarz KG PSP na rok 2019

WOFOSiGWUWAGA CZAD!!!

DRUKI DO POBRANIA

STRAŻ POŻARNA RADZI
Strona KP PSP na FB

NEWS

05.06.2015 - 12:09 - Artek

Niebezpieczne wypadki oraz pokaz akcji z ratownictwa drogowego na festynie służb mundurowych to wydarzenia szerzej opisane w majowej aktualizacji. W minionym miesiącu strażacy interweniowali łącznie 65 razy z czego poszczególne rodzaje przedstawiały się następująco:
- pożary - 20, (31%);
- miejscowe zagrożenia - 35, (54%);
- alarmy fałszywe - 10, (15%).
7 pożarów suchej trawy bądź ściółki w lesie, 9 w budynkach w tym 4 sadzy w przewodzie kominowym i 3 pustostanów, 3 pożary śmietników oraz pożar 24 sztuk uli na przyczepie samochodowej to statystyka zdarzeń w opisywanym miesiącu. Na szczęście wszystkie pożary zakwalifikowane zostały jako małe. Dużej niebezpieczniej w maju było na drogach naszego powiatu. Zanotowaliśmy łącznie 16 wypadków w których poszkodowanych zostało 17 osób w dwoje dzieci. Najgroźniejsze zdarzenie miało miejsce 8 maja w Kosakowie. Więcej informacji o tym wypadku zamieściliśmy w naszej galerii [link]. W niej również przeczytacie o zdarzeniu z końcówki miesiąca w Swarzewie [link]. Dwukrotnie tj. 21 i 25 maja strażacy z Pucka i Jastrzębiej Góry interweniowali podczas uszkodzenia gazociągu w Jastrzębiej Górze. Działania Straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia do czasu usunięcia awarii w jednym przypadku ewakuowano osiem zagrożonych osób. W naszej galerii zamieściliśmy również fotoreportaż z pokazowej akcji ratownictwa drogowego podczas uroczystości dnia służb mundurowych [link]. Na kolejną aktualizację zapraszamy za niespełna miesiąc.

28.12.2017 - 13:19 - luki

super blog

WWW


Nick:

Treść komentarza:

We wpisach nie działa kod HTML. Linki rozpoznawane są automatycznie - wystarczy wpisać np. www.mojastrona.pl, żeby księga potraktowała to jako link. Jeżeli link zawiera przecinek lub jest bardzo dziwny i nietypowy, można dla pewności umieścić go w nawiasach kwadratowych np. [www.mojastrona.pl].

e-mail:
WWW:
TLEN:
GG:.:: powrót ::.


Archiwum: [4] [3] [2] [1]

 


 

Biuletyn Informacji Publicznej Komendy Powiatowej PSP w Pucku
Komenda G_ówna PSP w Warszawie
Komenda Wojewódzka PSP w Gda_sku
Ochotnicza Straż Pożarna w Pucku
Numer Alarmowy 112 w Polsce
Numer Alarmowy 112 dla dzieci
Europejski Numer Alarmowy 112
Szko_a G_ówna S_u_by Po_arniczej w Warszawie
Szko_a Aspirantów PSP w Poznaniu
Szko_a Aspirantów PSP w Krakowie
Centralna Szko_a PSP w Cz_stochowie
Stowarzyszenie In_ynierów i Techników Po_arnictwa
Przegl_d Po_arniczy
Ratowniczy bank wiedzy
Strona domowa Grzesia Ja_kiewicza